-, Najnowsze teksty w serwisie-XXVII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza w Radziejowicach

XXVII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza w Radziejowicach

Już jutro rozpocznie się XXVII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza w Radziejowicach.  Doroczne spotkanie nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, kiniarzy, filmoznawców oraz środowiska akademickiego potrwa od czwartku do niedzieli. W programie wykłady, warsztaty, projekcie filmów, prezentacje publikacji książkowych.

Przypominamy, iż gościem specjalnym tegorocznego spotkania będzie Piotr Dumała. Spotkanie to (zaplanowane na 11 listopada, na godz. 15.00), będzie transmitowane na żywo na portalach EdukacjaFilmowa.pl i FilmotekaSzkolna.pl w formie webinarium. Już dziś zapraszamy do oglądania. Zachęcamy również do zadawania pytań Piotrowi Dumale za pośrednictwem opublikowanego przez nas czatu. Najciekawsze zostaną przedstawione naszemu Gościowi podczas radziejowickiego spotkania.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne „Venae Artis” i Centralny Gabinet Edukacji Filmowej, Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Program Konferencji
2018-06-06T14:39:20+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast