30. Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza – tylko online (program)

Zapraszamy do zapoznania się z programem 30. Ogólnopolskiej Konferencji Filmoznawczej (pobierz program). W tym roku spotykamy się wyłącznie online na platformach Teams, Vimeo oraz  E-Kina Pod Baranami.

Udział w imprezie jest nieodpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w formie doskonalenia zawodowego.

Formularz rejestracyjny dla uczestników online jest dostępny do czwartku (12 listopada) na wortalu EdukacjaFilmowa.pl, po kliknięciu w baner główny.

Osoby zarejestrowane na konferencję otrzymają w czwartek (12 listopada) e-mail z informacjami potrzebnymi do zalogowania się.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne „Venae Artis” dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Partnerami wydarzenia są także Centralny Gabinet Edukacji Filmowej, Pałac Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi, Wydział Filologiczny UŁ – Katedra Filmu i Mediów Audiowizualnych, Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoła Filmowa w Łodzi, Wytwórnia Filmów Oświatowych, Narodowe Centrum Kultury, E-Kino Pod Baranami.