--Wyniki konkursu Dwa Srebrne Ekrany 2017

Wyniki konkursu Dwa Srebrne Ekrany 2017

WYNIKI KONKURSU DWA SREBRNE EKRANY 2017

Głos w dyskusji internetowej

GIMNAZJUM

1 miejsce:

·         Maja Potasińska (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

·         Anna Gębka (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

2 miejsce:

·         Julia Bartosik (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

·         Małgorzata Kałucka (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

3 miejsce:

·         Małgorzata Paciulon (Gimnazjum nr 3 w Zabrzu)

·         Alicja Faber (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

Wyróżnienia:

·         Agata Ignaczak (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

·         Wiktor Dereszewski (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

SZKOŁ PONADGIMNAZJALNA

1 miejsce:

·         Małgorzata Miszczak (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie)

2 miejsce:

·         Emilia Gondek (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach)

·         Konrad Wojtczak (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi)

3 miejsce:

·         Sandra Kulik (XXI LO im. B Prusa w Łodzi)

·         Adam Piotrowicz (I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

Wyróżnienia I stopnia:

·         Julia Kochanowska (V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku)

·         Paulina Bociąga (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia w Bytomiu)

·         Alicja Białas (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia w Bytomiu)

Wyróżnienia II stopnia:

·         Tomasz Kałucki (II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie)

·         Agata Szewczyk (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

Praca fotograficzna

GIMNAZJUM

1 miejsce: nie przyznano

2 miejsce: nie przyznano

3 miejsce: Wiktor Dereszewski (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

Wyróżnienie: Agata Ignaczak (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

SZKOŁ PONADGIMNAZJALNA

1 miejsce:

·         Kacper Markiewicz (Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu)

2 miejsce:

·         Karolina Piątek (I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie) i Magdalena Piątek (PWSZ Tarnów)

·         Nella Klonowska (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

3 miejsce:

·         Jakub Marczukiewicz (Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu)

·         Aleksandra Szmidt (Liceum Społecznej Akademii Nauk)

Wyróżnienia I stopnia

·         Oliwia Wielgus (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

·         Beata Szeszuła (V Liceum Ogólnokształcące im. K. Potockiej w Poznaniu)

Wyróżnienia II stopnia

·         Karolina Bartosik (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

W sprawie naród wyjazdowych z laureatami kontaktować się będzie bezpośrednio pani Urszula Silwon z Filmoteki Narodowej. Pozostałe nagrody zostaną wręczone podczas tegorocznej edycji „Filmowych Pojedynków”, która odbędzie się w czerwcu (dla gimnazjalistów) i w październiku (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych). O dokładnych terminach laureaci zostaną powiadomieni drogą mejlową.

Pobierz regulamin konkursów
2017-04-14T01:20:03+00:00czwartek, 23 Marzec 2017|
Wielkość czcionki
Kontrast