--Skrytykuj! i zostań młodzieżowym jurorem 12. edycji Festiwalu Off Camera

Skrytykuj! i zostań młodzieżowym jurorem 12. edycji Festiwalu Off Camera

Stwórz recenzję lub wideorecenzję dowolnego filmu i zostać młodzieżowym jurorem 12. Festiwalu Off Camera!

Kochasz kino, chętnie o nim dyskutujesz, a praca w zespole nie sprawia Ci trudności? Weź udział w konkursie „Skrytykuj!” organizowanym przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny i zasiądź w Jury Młodych międzynarodowego festiwalu filmowego!

Jury Młodych już po raz 7. oceni filmy z Konkursu Głównego „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i wręczą statuetkę Skrytykuj! twórcy zwycięskiego filmu.

Informacje praktyczne:
Aby zostać młodzieżowym jurorem, do 31 marca 2019 roku (włącznie) opublikuj autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu na stronie www.skrytykuj.pl.

Do Krakowa organizatorzy zaproszą troje uczniów w wieku pomiędzy 15 a 19 lat, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów. Studenci, niestety, nie mogą brać w nim udziału.

Festiwal Off Camera odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 5 maja 2019 r. Organizator konkursu zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na uroczyste gale: otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem. Więcej o samym Festiwalu pod adresem www.offcamera.pl.

Koniecznie uważnie przeczytaj Regulamin!

Informacji o konkursie udziela:

Tytus Ciski
e-mail: tytus.ciski@fina.gov.pl
tel.: (22) 182 47 63

Konkurs Skrytykuj! organizowany jest przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

2019-11-18T11:40:41+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast