--Letnie Tanie Kinobranie 2017 – pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #1

Letnie Tanie Kinobranie 2017 –  pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #1

Kraków, Kino Pod Baranami,

10 lipca 2017

W poniedziałek, 10 lipca, o godz. 22.00 Kino Pod Baranami zaprasza na pierwszy pokaz pod gwiazdami na dziedzińcu Pałacu pod Baranami w ramach Letniego Taniego Kinobrania. Na ekranie Cinema Paradiso – laureat Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego, wybitny film Giuseppe Tornatore z muzyką autorstwa Ennio Morricone.

Nagrodzony przez Amerykańską Akademię Filmową film Cinema Paradiso opowiada historię znanego włoskiego reżysera, który po latach powraca pamięcią do czasów dzieciństwa spędzonych w małym sycylijskim miasteczku. Dzieło Giuseppe Tornatorego zabiera widzów w nostalgiczną podróż do złotych lat kina, składając hołd sztuce filmowej oraz kinu jako fascynującemu miejscu przeżywania marzeń i namiętności. Film podbił serca publiczności na całym świecie i okazał się jednym z największych sukcesów kasowych wśród filmów nieanglojęzycznych w całej historii kina.

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami. Do dyspozycji widzów pozostają otwarte do późna bary i kawiarnie – pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami.

Bilety dostępne w dniu pokazu w kasach Kina oraz online.

Więcej na: www.kinopodbaranami.pl

[z materiałów organizatora]

2018-06-06T15:04:52+00:00sobota, 8 Lipiec 2017|
Wielkość czcionki
Kontrast