--Lato, czyli impreza taneczna z okazji premiery filmu

Lato, czyli impreza taneczna z okazji premiery filmu

Warszawa, klub Chmury, 30 sierpnia 2018

W związku z polską premierą filmu Lato Gutek Film zaprasza 30 sierpnia do warszawskiego klubu Chmury (ul. 11-go listopada 22) na imprezę z dużą dawką rosyjskiej muzycznej alternatywy inspirowanej filmem. O oprawę muzyczną zadbają DJ CYKLODOL87 oraz DJ z WĄSEM.

Nie zabraknie utworów zespołów Kino i Zoopark, ale będzie można potańczyć również do zimno- i nowofalowych klimatów z państw bloku wschodniego, jak i ich zachodnich inspiracji: Dawida Bowiego, Iggy’ego Popa czy Talking Heads.

Wstęp na imprezę bezpłatny.

Podczas imprezy będzie można zdobyć zaproszenia na pokazy filmu Lato.

Wydarzenie na FB: facebook.com/Chmury_Lato/

Lato to najnowszy film jednego z najbardziej cenionych rosyjskich reżyserów filmowych i teatralnych, Kiryła Serebrennikowa. Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami, pełna pozytywnej energii opowieść o wolności i rewolucji, której ogień rozpala rock.

Pod pseudonimem DJ CYKLODOL87 kryje się Konstanty Usenko, muzyk, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent. Od początku lat 90-tych związany z szeroko pojętą sceną niezależną, członek zespołów takich jak Super Girl Romantic Boys i 19 Wiosen. Od dzieciństwa zawieszony pomiędzy Polską i Rosją. Tłumacz z rosyjskiego na polski, znawca rosyjskiej kultury alternatywnej i jej wielki propagator

DJ z WĄSEM to znany dziennikarz muzyczny i DJ, twórca szeregu popularnych imprez tanecznych, m.in. Byłaś serca biciem czy Aleją gwiazd idziemy. Regularnie gra w klubach Warszawy (Pogłos, Chmury, Hydrozagadka) i Łodzi (Niebostan). Wielki fan Morrisseya i The Smiths, ale też bałkańskiego popu.

[z materiałów organizatora]

2018-09-02T12:39:02+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast