--Konkurs wiedzy o filmie i mediach Filmowe Łódzkie – wyniki eliminacji szkolnych

Konkurs wiedzy o filmie i mediach Filmowe Łódzkie – wyniki eliminacji szkolnych

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

Konkursu wiedzy o filmie i mediach FILMOWE ŁÓDZKIE

Lp. Imię i nazwisko ucznia Liczba punktów Nazwa szkoły Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
1. Maja Skrobek 39 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Urszula Chachulska-Tomaszczak
2. Weronika Staroń 37 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Danuta Pecyna
3. Agata Jeziorska 38 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Urszula Chachulska-Tomaszczak
4. Weronika Jóźwik 36 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Małgorzata Drabik
5. Anna Sala 39 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Małgorzata Drabik
6. Artur Grochal 36 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Urszula Chachulska-Tomaszczak
7. Aleksandra Drabik 44 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Danuta Pecyna
8. Patryk Kurc 39 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Danuta Pecyna
9. Olga Rosik 36 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Urszula Chachulska-Tomaszczak
10. Julia Golińska 35 Gimnazjum nr 1 w Koluszkach Małgorzata Drabik
11. Borys Chmielewski 44 Gimnazjum nr 2 w Koluszkach Małgorzata Woźniak
12. Gabriela Chrobak 37 Gimnazjum nr 2 w Koluszkach Małgorzata Woźniak
13. Łukasz Buczkowski 36 Gimnazjum nr 2 w Koluszkach Małgorzata Woźniak
14. Oskar Gąsiorek 38 Gimnazjum nr 2 w Koluszkach Justyna Sereczyńska
15. Emilia Tomaszewska 39 Gimnazjum nr 2 w Koluszkach Justyna Sereczyńska
16. Arkadiusz Gach 37 Gimnazjum nr 11 w Łodzi Renata Wrona
17. Kamila Janicka 39 Gimnazjum nr 11 w Łodzi Renata Wrona
18. Marta Kwiatkowska 37 Gimnazjum nr 11 w Łodzi Renata Wrona
19. Wiktor Dereszewski 42 Gimnazjum nr 26 w Łodzi Iwona Filipowicz
20. Agata Ignaczak 42 Gimnazjum nr 26 w Łodzi Iwona Filipowicz
21. Małgorzata Kałucka 41 Gimnazjum nr 26 w Łodzi Iwona Filipowicz
22. Mateusz Sikorski 40 Gimnazjum nr 26 w Łodzi Iwona Filipowicz
23. Cecylia Szczepaniak 40 Gimnazjum nr 31 w Łodzi Agnieszka Zapart
23. Patrycja Kropidłowska 35 Gimnazjum nr 31 w Łodzi Agnieszka Zapart
24. Michał Moskaluk 36 Gimnazjum nr 31 w Łodzi Agnieszka Zapart
25. Ewa Kowara 39 Gimnazjum nr 36 w Łodzi Izabela Bucka
25 Karolina Zimnicka 43 Gimnazjum nr 36 w Łodzi Izabela Bucka
Pobierz regulamin konkursów
2017-04-14T01:11:47+00:00 czwartek, 30 Marzec 2017|
Wielkość czcionki
Kontrast