III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Filmowe Psycho-Tropy”
– zgłoszenia wystąpień
do 15 lutego 2019

Rozpoczęła się rejestracja na III Ogólnopolską Konferencję Naukową „Filmowe Psycho-Tropy”, której partnerem medialnym jest ponownie wortal EdukacjaFilmowa.pl, zaś partnerami Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne „Venae Artis” i Centralny Gabinet Edukacji Filmowej.
Tematem przewodnim tej edycji wydarzenia jest społeczna rola filmu – przedmiotem refleksji staną się zwłaszcza takie obszary jak „film a zmiany społeczne”, „społeczna odpowiedzialność twórców” i „edukacja i profilaktyka poprzez film”. Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2019 roku w Katowicach.

Zgłoszenia uczestnictwa czynnego (z wystąpieniem) lub biernego (bez wystąpienia) odbywają się wyłącznie przez formularz. Zgłoszenia wystąpień przyjmowane są do 15 lutego 2019 r.

Organizatorami konferencji są SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Wydział Zamiejscowy w Katowicach oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szczegóły dostępne są na stronie Organizatora: https://www.swps.pl/nauka-i-badania/konferencje/18635-iii-ogolnopolska-konferencja-naukowa-filmowe-psycho-tropy

[z materiałów organizatora]