Trwają zapisy uczestników na III edycję konferencji „Filmowe Psycho-Tropy”
do 24 marca 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Filmowe Psycho-tropy” organizowanej przez Uniwersytet Śląski i Uniwersytet SWPS. Konferencja odbędzie się 4-5 kwietnia 2019 w Katowicach, tym razem pod hasłem „Społeczna rola filmu”. Jest to jedna z największych w Polsce konferencji integrujących środowisko osób wykorzystujących film w działaniach edukacyjnych, profilaktyce i rozwoju.

W programie wydarzenia przewidziano 9 warsztatów do wyboru dedykowanych dla nauczycieli, edukatorów, szkolnych psychologów i pedagogów. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać 6 wykładów oraz dyskusji pt. „13 powodów by porozmawiać” oraz „Społeczna rola filmu”, w której swój udział potwierdził Tomasz Raczek. Oba panele dyskusyjne poprowadzi Magda Miśka-Jackowska (RMC Classic/Uniwersytet Śląski). Podczas konferencji odbędzie się 11 sesji tematycznych, w których zaplanowano 66 wystąpień. W wydarzeniu czynny udział wezmą przedstawiciele 20 ośrodków naukowych z całej Polski i reprezentanci 28 innych organizacji i instytucji.

Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane do 24 marca 2019 roku lub do wyczerpania limitu miejsc poprzez formularz dostępny na stronie konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem: http://www.swps.pl/konferencjafilmowepsycho-tropy

Po rejestracji udziału w konferencji można zapisać się do udziału w wybranych warsztatach w zależności od dostępności miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału, w imieniu Organizatorów: dr Michał Brol, Uniwersytet Śląski w Katowicach, dr Agnieszka Skorupa, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Patrycja Paczyńska-Jasińska, SWPS Katowice.

Konferencja pod patronatem wortalu EdukacjaFilmowa.pl

[z materiałów organizatora]