--Bahama Films zaprasza na 27. edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”

Bahama Films zaprasza na 27. edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”

Warszawa i Kraków,

od 29 czerwca 2018

29 czerwca rozpoczynają się warsztaty Bahama Films „Scenariopisarstwo dla początkujących. To już 27. edycja warsztatów, które od 2010 roku ukończyło prawie 700 kursantów. Do udziału Organizatorzy zapraszają wszystkich bez wyjątku, ze wskazaniem na tych którzy kochają pisać i kochają oglądać filmy.

Podczas oglądania filmu masz wrażenie, że opowiedziałbyś tę historię zupełnie inaczej? Marzysz o tym, żeby swoje pomysły zobaczyć na ekranie? Na warsztatach „Scenariopisarstwo dla początkujących” w Bahama Films poznasz tajniki pisania scenariuszy filmowych zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej – pracując nad własnym tekstem.

Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu i kreacji bohaterów, poprzez opracowanie konceptu i struktury scenariusza, aż po pisanie zapadających w pamięć dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego przed producentem. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym i telewizyjnym.

Warsztaty odbywają się w małych grupach (5-9 osób) w centrum Warszawy i centrum Krakowa. Zajęcia prowadzone są zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru dogodnego terminu.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Organizatora: http://bahamafilms.pl/warsztaty/scenariopisarstwo-dla-poczatkujacych/

BAHAMA FILMS na Facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

[z materiałów organizatora]

2018-06-14T13:08:56+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast