-, Najnowsze teksty w serwisie-XXVIII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza – pierwsze informacje

XXVIII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza – pierwsze informacje

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że XXVIII Ogólnopolska Konferencja Filmoznawcza odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2018, w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Temat tegorocznego spotkania to „Widz w świecie kultury filmowej – film w edukacji szkolnej i pozaszkolnej”.
Podczas konferencji zostaną zaproponowane bloki tematyczne dotyczące festiwalizacji życia kulturalnego, edukacji medialnej, edukacji filmowej szkolnej, pozaformalnej oraz proponowanej przez kina.

Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli m.in. prof. Agnieszka Ogonowska, prof. Witold Bobiński, dr Piotr Pławuszewski, dr Michał Pabiś-Orzeszyna. Konferencję poprowadzi prof. Piotr Sitarski.

Ponadto w programie wydarzenia przewidujemy Hyde Park prezentacji uczestników konferencji, warsztaty scenariopisarskie prowadzone przez Wojciecha Lepiankę.

Punktami specjalnymi programu będą spotkanie z Romanem Gutkiem oraz koncert Grzegorza Napiórkowskiego związany z obchodami 100-lecia uzyskania przez Polskę niepodległości.

Koszt udziału w imprezie to 385,00 złotych (obejmuje noclegi, pełne wyżywienie, możliwość udziału w całym programie konferencji, materiały konferencyjne, możliwość skorzystania z transportu autokarowego do i z Radziejowic z i do Łodzi/Warszawy). Ponadto uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w formie doskonalenia zawodowego.

Formularz rejestracyjny dostępny będzie od 27 sierpnia 2018 r. na portalu EdukacjaFilmowa.pl.

2018-08-27T08:38:28+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast