Wyniki konkursu Dwa Srebrne Ekrany 2018

I. Kategoria: głos w dyskusji internetowej

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

I miejsce

Michał Matejczuk (Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu)

II miejsce

Oliwia Figiel (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Zuzanna Długoszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

III miejsce

Julia Stawińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Julia Szmechtyk (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Wyróżnienia

Anna Zasadzińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Zuzanna Koszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce

Julia Bartosik (XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi)

Adam Piotrowicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

II  miejsce

Małgorzata Kałucka (XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Łodzi)

Konrad Wojtczak (I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi)

III miejsce

Sandra Kulik  (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

Wiktor Dereszewski (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

Wyróżnienia:

I stopnia

Alicja Faber (Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi)

Julia Kochanowska (V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku)

Agata Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi)

Karolina Mateja (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach)

II stopnia

Błażej Sobczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim)

Paulina Pałgan (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego Gliwice)

Paulina Bociąga (I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu)

Alicja Białas (I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu)

II. Kategoria: etiuda filmowa Moje kino – moje miejsce

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

Nagroda dla:

Adama Horwata (Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach)

Szkoła ponadgimnazjalna

Nagrody dla:

Radosława Horwata (XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi)

Agaty Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi) i Sandry Kulik  (XXI LO im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 Łódź)

Adama Piotrowicza (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

W sprawie naród wyjazdowych z laureatami kontaktować się będzie bezpośrednio pani Urszula Silwon z Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego. Pozostałe nagrody zostaną wręczone podczas tegorocznej edycji „Filmowych Pojedynków”, która odbędzie się w czerwcu (dla uczniów 7 klas szkoły podstawowej i gimnazjalistów) i w październiku (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych). O dokładnych terminach laureaci zostaną powiadomieni drogą mejlową.

Pobierz wyniki

Pobierz regulamin konkursu
2018-03-26T19:18:28+00:00poniedziałek, 26 Marzec 2018|
Wielkość czcionki
Kontrast