--Pokaz przedpremierowy z DKF Wysokie Obcasy: W ułamku sekundy (2018)

Pokaz przedpremierowy z DKF Wysokie Obcasy: W ułamku sekundy (2018)

w całej Polsce, 21 lutego 2018

Gutek Film i magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają 21 lutego na specjalne, przedpremierowe pokazy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Wysokich Obcasów”, będącego zrzeszeniem miłośników sztuki filmowej poprzez projekcje filmów o wysokich walorach artystycznych oraz poznawczych. Tym razem w ramach cyklu zaprezentowany będzie film W ułamku sekundy w reżyserii Fatiha Akina.

Najnowszy film Fatiha Akina, twórcy Głową w mur, Soul Kitchen i Na krawędzi nieba. W roli głównej: Diane Kruger (Bękarty wojny, Troja, Kopia mistrza), której W ułamku sekundy zawdzięcza emocjonalne napięcie i wiarygodność. Film znalazł się w programie Konkursu Głównego MFF w Cannes 2017. Jury Festiwalu doceniło genialną kreację Diane Kruger, przyznając jej nagrodę w kategorii: Najlepsza Aktorka.

Pokazy w ramach DKF Wysokie Obcasy w podanym terminie odbędą się m.in. w Łodzi (kino Charlie), Warszawie (kino Muranów) i Gdyni (Gdyńskie Centrum Filmowe). Terminy innych seansów na stronach poszczególnych kin biorących udział w akcji.

[z materiałów organizatora]

2018-02-14T13:39:04+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast