--Plan B (2017) – pokaz filmu z udziałem reżyserki

Plan B (2017)  – pokaz filmu z udziałem reżyserki

Kraków, Kino Pod Baranami,

6 lutego 2017

Kino Pod Baranami zaprasza 6 lutego o godz. 20.15 na specjalny pokaz filmu Plan B –  najnowszego dzieła Kingi Dębskiej, autorki doskonale przyjętego filmu Moje córki krowy. Projekcji towarzyszyć będzie spotkanie z reżyserką.

W filmie Moje córki krowy Kinga Dębska dała się poznać widzom jako wnikliwa obserwatorka skomplikowanych, pełnych miłości i napięć relacji rodzinnych. W swojej najnowszej produkcji sięga dalej, wystawiając swoich bohaterów na próbę i poddając w wątpliwość to, co w swoim życiu prywatnym uznawali za trwałe i oczywiste. Komediodramat Plan B to dowód na to, że Dębska wyjątkowo sprawnie porusza się pomiędzy trudnymi emocjami oraz inteligentnym humorem. Dzięki znakomitym kreacjom aktorskim Kingi Preis, Marcina Dorocińskiego, Edyty Olszówki i Romy Gąsiorowskiej, widzowie zobaczą na ekranie ludzi na wskroś prawdziwych, których życie, choć niełatwe, nie jest pozbawione nadziei.

Po seansie, spotkanie z autorką filmu, Kingą Dębską poprowadzi krytyk filmowy i redaktor „Tygodnika Powszechnego” Anita Piotrowska.

Więcej na: www.kinopodbaranami.pl

[z materiałów organizatora]

Czytaj więcej
2018-02-01T12:48:03+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast