--Charlie kocha kobiety – przedpremierowy pokaz filmu Pół na pół (2017)

Charlie kocha kobiety

– przedpremierowy pokaz filmu

Pół na pół (2017)

Łódź, kino Charlie, 27 marca 2018

W marcowym repertuarze kina Charlie przedpremierowo znajdzie się przebojowa komedia pod tytułem Pół na pół w reżyserii Alexandry Leclère. Film zaprezentowany będzie w ramach cyklu Charlie kocha kobiety 27 marca o godz. 20.00.

Pół na pół to szalona francuska komedia, której bohaterowie świadomie decydują się na miłosny trójkąt. Sandrine, która po kilkunastu latach małżeństwa zostaje zdradzona przez Jeana nie chce zemsty, ale uczciwego układu z jedną zasadą: podzieli się mężem z jego kochanką po połowie. „Pół na pół” to losy pozornie dojrzałych bohaterów, którzy w rzeczywistości cały czas szukają miłości i zrozumienia. Czy romans, który wyszedł na jaw, pozwoli im spojrzeć na swoje związki na nowo?

W Pół na pół znajdziemy odpowiedzi także na wiele innych ciekawych pytań. Czy miłość do grobowej deski istnieje? Czy można kochać równocześnie dwie kobiety, które… zgadzają się dzielić swoim wybrankiem? Ostatnie pytanie brzmi niedorzecznie. A jednak bohaterowie francuskiej komedii zawierają między sobą właśnie taką szaloną umowę!

Więcej na: www.charlie.pl

2018-03-16T11:33:54+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast