--Charlie kocha kobiety – pokaz przedpremierowy filmu Fantastyczna kobieta (2017)

Charlie kocha kobiety

– pokaz przedpremierowy filmu Fantastyczna kobieta (2017)

Łódź, kino Charlie, 26 września 2017

Panie w kinie Charlie cieszą się wyjątkowymi względami, dlatego specjalnie dla nich przygotowano cykl filmowy pod hasłem Charlie kocha kobiety – pokazy przedpremierowe. W programie nie tylko spotkanie z filmem o tematyce kobiecej, ale także ciekawi partnerzy, porady i konsultacje na temat najnowszych trendów w świecie kosmetyków, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, sesje zdjęciowe oraz darmowe usługi kosmetyczne i kupony rabatowe do najciekawszych miejsc w Łodzi.

W ramach pierwszej powakacyjnej odsłony cyklu Charlie kocha kobiety (we wtorek 26 września o godz. 20.00) kino zaprezentuje przedpremierowo film Fantastyczna kobieta będący wydarzeniem tegorocznego Berlinale. Przyniósł on chilijskiemu reżyserowi Sebastiáno Lelio Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz.

Reżyser Fantastycznej kobiety wykazał się wyczuciem, obsadzając w głównej roli debiutantkę: zachwycająca Daniela Vega łączy na ekranie zmysłowość z siłą, a wrażliwość z uporem. Sebastián Lelio (twórca Świętej rodziny, Roku tygrysa czy Glorii) stworzył bohaterkę, która w pojedynkę – i w nienagannym makijażu – staje do walki z uprzedzeniami. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd.

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.

Przed seansem, już od godziny 19:00, na wszystkie chętne Panie czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez Partnerów imprezy.

Więcej na: www.charlie.pl

[z materiałów organizatora]

2018-06-06T14:43:40+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast