--Charlie Kocha Kobiety – edycja świąteczna

Charlie Kocha Kobiety – edycja świąteczna

Łódź, kino Charlie, 5 grudnia 2017

5 grudnia o godz. 20.00 odbędzie się ostatnia w tym roku (edycja świąteczna) Charlie Kocha Kobiety, podczas której Panie spotkają się z produkcją długo wyczekiwanego w Polsce mistrza inteligentnych komedii Woody’ego Allena Na karuzeli życia. Na ekranie wielkie gwiazdy Jim Belush, Juno Temple, Justine Timberlake i Kate Winslet. Sfilmowany przez Vittorio Storaro Na karuzeli życia, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Film opowiada historię czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

Przed seansem, już od godziny 19:00, na wszystkie chętne Panie czekają dodatkowe atrakcje od Partnerów imprezy. Głównym wydarzeniem towarzyszącym będzie degustacja czekolady od Manufaktury Czekolady.

Więcej na: www.charlie.pl

[z materiałów organizatora]

2018-06-06T14:33:50+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast