--18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

18. Letnia Akademia Filmowa

w Zwierzyńcu

Zwierzyniec, 11–20 sierpnia 2017

Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu ma już 18 lat. Jako urodzinowy tort Organizatorzy proponują specjalny filmowy cykl 18 mieć lat to nie grzech. Znajdą się w nim filmy poświęcone problemom rówieśników LAF, przekraczających ten symboliczny próg dorosłości.

Ponadto tegoroczny program Akademii, która rozpocznie się 11. sierpnia i potrwa do 20 sierpnia (w tym czasie będzie można zobaczyć około 300 dzieł kina polskiego, europejskiego i światowego), obejmuje następujące bloki tematyczne: Andrzej Wajda – nowe terytoria, Mia Hansen, Nie tylko Dolan, Jak hartował się terror, Nowa Fala nad Alpami, Archeologia kina, Cinema Ukraina, Festiwalowe remanenty, Rekolekcje filmowe, W polskim obiektywie, MasterClass z Wojciechem Marczewskim, Kino nocne, Trzy Szkoły, Filmy na dobry początek i koniec, Klubowy karnet, Filmy w Sieci, Retro-LAF.

Pełen program festiwalu do pobrania ze strony Letniej Akademii Filmowej.  Listę propozycji uzupełniają pokazy w kinie nocnym, koncerty, spektakle, wykłady i spotkania dyskusyjne.

[z materiałów organizatora]

2018-06-06T15:00:11+00:00
Wielkość czcionki
Kontrast